ZRX Fiyat Tahmini 2021
Kripto Paralar

ZRX Fiyat Tahmini 2021 – ZRX, 2021’de 2 $ ‘a ulaşacak mı?

ZRX, kripto pazarındaki aktif dijital varlıklardan biridir. Sonuç olarak, tüccarlar ve yatırımcılar artık kriptoyu yakından izliyor. Ek olarak, ZRX ağı , artan ERC20 ve ERC-721 varlık hacmi için merkezi olmayan bir değişimi (DEX) kolaylaştırır . Bu nedenle, yatırımcılar DEX’i herhangi bir siber tehdit korkusu olmadan kullanabilirler.

Ayrıca, ZRX ağı, oyun yaratıcılarına, değiştirilemez tokenler (NFT) için pazar yerleri oluşturma olanağı sağlar. Bu durumda, NFT’ye sahip oyuncular, jetonlarını 0x ağının yardımıyla kolayca satın alabilir, satabilir ve takas edebilir.

Artık ZRX ağı hakkında çoğu şeyi bildiğimize göre, ZRX’in 2021’de karlı bir kripto olma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu nedenle, bana katılın ve bu ZRX fiyat analizi ve 2021 fiyat tahminindeki grafikleri kontrol edelim.

ZRX Fiyat Analizi 2021

ZRX , CoinGecko’daki en iyi 100 kripto para biriminden biri olarak yer alıyor . Bunu akılda tutarak, tüccarlar ve yatırımcılar kriptonun bu yıl herhangi bir zamanda harika sonuçlar vermesini bekleyebilirler.

Bu, tüccarları ve yatırımcıları ZRX’in bu yıl potansiyel bir kripto para birimi olduğuna ikna etmek için yeterli olur mu? Zaten ilgileniyor musun? Kısacası, bu 2021 ZRX fiyat analizinde bir araya gelip grafikleri görelim.

ZRX Fiyat Analizi

(Kaynak: TradingView)

İşlem hacmi açısından, kripto, günlük ortalama 100 milyon doların üzerinde işlem hacmine sahiptir.

ZRX Fiyat Analizi 2021

(Kaynak: TradingView)

Fibonacci geri çekilme göstergesine gelince, ZRX, 0.236 olan Fibonacci seviyesinin üzerinde yer alıyor. Diğer bir deyişle, kripto yükseliş eğilimindedir ve boğalara karşı daha büyük avantaja sahiptir. Bu durumda, tüccarlar ZRX 0,382 Fibonacci seviyesinin üzerine çıktığı sürece güvenle işlem yapabilirler.

Bununla birlikte, kripto 0.5 Fibonacci seviyesinin altında açılırsa, ZRX’in şansı tersine dönebilir. Kısacası, tüccarlar, fiyatların kırılma şansı olabileceğinden dikkatli işlem yapmalıdır. Bu durumda alım satım yapmadan önce risk seviyesini kontrol etmeniz önerilir.

ZRX, Ethereum ağının teknolojisine dayanır. Bu nedenle, Ethereum 2.0’ın en son yükseltmesi, ZRX’in ağ teknolojisini genişletmesini ve genel olarak yükseltmesini sağlar.

ZRX coin

(Kaynak: TradingView)

Yukarıdaki grafik, kripto pazarının vahşi piyasa dalgalanmalarında kriptonun nasıl hayatta kaldığını gösteriyor. Ek olarak, grafik aynı zamanda ZRX’in 60 $ ‘ın üzerindeki fiyat artışından önce 0.396 $’ lık güçlü konsolidasyonunu gösteriyor.

Son zamanlarda, kripto , düşüş göstergesi olan Arnaud Legoux Hareketli Ortalamaların (ALMA) altında .54 $ ‘lık düşük bir fiyatla açıldı . Bu devam ederse, ZRX fiyatı düşebilir ve 0,500 dolarlık destek seviyesini kırabilir.

Bu durumda, ZRX sakinliğini yeniden kazanmalı ve 0,056 doların üzerinde bir fiyat seviyesinde ALMA’nın üzerine çıkmalıdır. Aksi takdirde, düşüş piyasası, kripto fiyatını 0,46 dolarlık ikinci destek seviyesini kırarak etkileyebilir. Nitekim bu, yatırımcıların pek de hoşuna gitmeyen bir senaryodur.

Bununla birlikte, yükseliş piyasası ZRX’in tarafını tutarsa, bu düşüş olayları tersine dönebilir. Sonuç olarak, kriptonun fiyatı 0,63 dolara ve hatta 0,648 dolarlık direnç seviyesine ulaşabilir. Kabul edildiğinde, ZRX fiyatı 1,5 ila 2 ABD dolarına kadar yükselebilir. Tabii ki, yükseliş piyasası kripto ile taraf olursa bunun gerçekleşmesi için büyük bir şans var.

ZRX Fiyat Tahmini 2021 – RSI ve MACD
zrx altcoin grafik

(Kaynak: TradingView)

Bu arada, ZRX’in hareketli ortalama yakınsama / sapması (MACD) sinyal göstergesinin üzerine çıkmaya devam ediyor. Kısacası, boğalar hala kripto tarafında. Bu nedenle, tüccarlar önümüzdeki günlerde yükseliş eğilimi bekleyebilir.

ZRX Cryptocurrency nedir?

  • ZRX , Ethereum blok zinciri altında verilen bir ERC20 belirtecidir . Sonuç olarak, ZRX, ETH ağının kurallarına ve kısıtlamalarına uyar.

ZRX, 2021’de İyi Bir Yatırım Mı?

  • Kripto, blockchain teknolojisi yardımıyla her türlü finansal değeri tokenize etmeyi hedefliyor. Kabul edildiğinde, ZRX kitlesel olarak benimsenmeyi bekliyor. Bu olursa, ZRX 2021’de iyi bir yatırım olacaktır.

ZRX 2021’de 2 Dolara Ulaşacak mı?

  • Evet, yükseliş sezonu trendine göre, ZRX’in 2021’de 2 $ ‘a ulaşması çok olası.

Sorumluluk Reddi: Bu makalede ifade edilen görüşler  yalnızca tahmindir ve bu tahminler gerçekleşmeyebilir. Bu makaledeki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Tüm kullanıcıların kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalarını dileriz.

 

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir