Kripto Paralar

NFT Games Pazara ve Gelecek Sürümlere Etki Edecek mi? ( Oyun Oynayarak Bitcoin Kazan)

NFT, kripto para birimleri dışında toplu pazar kullanım durumlarına sahip olan ve Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinin başarısına çok az veya hiç bağımlı olmayacak ilk blockchain teknolojisidir. Bunun nedeni, NFT’lerin kritik yazılım uygulamalarına sahip olmasıdır. Sonuçta, Bitcoin sıfıra düşse bile patlayacaklar.

Oyun katlanarak büyüyor ve yalnızca VR ve AR platformları pazara girdikçe daha da büyüyecek. Oyun oynamanın doğası da hızla gelişiyor ve insanlar daha derin ve daha etkileşimli bir deneyim istiyor. Oyun oynamanın geleceği, oyuncuların en sevdikleri oyunları kendi hayatlarına entegre etmelerini gerektiriyor.

NFT Games Pazara ve Gelecek Sürümlere Etki Edecek mi?

NFT’ler, blok zincirinde depolanan varlıkların oyunculara ait olmasına izin verir ve oyun mekanizmalarının adaleti ve şeffaflığı kodlanmıştır. Oyuncular, NFT’lerde getiri sağlayan bir oyun oynayarak, zamanlarını değerli mallara yatırıyor ve sabit bir gelir elde ediyor olacaklardı. Bu tür bir potansiyele şu anda sadece yan piyasalar tarafından yararlanılıyor, ancak yeni teknolojiler tarafından yönlendirilen kitlesel benimseme hızla yaklaşıyor.

Oyunlar sanal gerçekliğe dayandığında, insanlar tamamen yeni bir dünyaya ait olduklarını hissedebilirler, ancak NFT’ler oyuncuların oyun dünyasının kendilerine ait olduğunu hissetmelerini sağlar. VR dünyalarında sahipliğin tanımlanmasına ve doğrulanmasına büyük ihtiyaç var çünkü oyuncular çevrelerindeki yapay dünyayı görebildiklerinde ve dokunabildiklerinde eşyalarına daha fazla bağlanacaklar.

Mevcut oyunların çoğu VR tabanlı değildir ve varlıkları, gerçek tanımlanmış sahiplik veya yazarlık olmadan kopyalanabilir ve değiştirilebilir. Blok zincirinin entegrasyonu, yazarları veya sahipleri tanımlamak için NFT teknolojisini kullanarak bu sorunu çözebilir ve varlıklar benzersiz tanımlanabilir mallar haline gelebilir.

Cometh, DontBuyMEME ve Aavegotchi ortaklığı

Cometh , uzay gemileri alabileceğiniz, galaksiyi keşfedebileceğiniz ve jetonlar kazanabileceğiniz, getiri sağlayan NFT’ye sahip, DeFi destekli bir oyundur.

cometh oyunu

Cometh, oyuncuların işbirliği yapıp yapmamayı seçebilecekleri çok oyunculu bir oyun sunuyor. Oyun, ucuz karşılıklı DeFi hizmetleri sunmak için Ethereum tabanlı NFT entegrasyonunu büyütmek istiyor. Mekanik, asteroitlerden jeton çıkarmak için yarışan uzay gemilerine dayanıyor.

Dinlenme halindeyken, ZORUNLU oyuncular yeni oyun varlıkları kazanmalarına izin verir ve oyun mekaniği MUTLAKA olarak fiyatlandırılır. NFT alıcıları, satış gelirleri oyunda jetonlarla dolu mayınlı kuyruklu yıldızlar aracılığıyla dağıtılırken, ZORUNLU olarak nakit para iadesi talep edebilirler.

Oyunda görüntülenen asteroitler, ERC20 ve NFT dahil olmak üzere her tür jetonu tutabilen akıllı sözleşmelerdir. Jetonları asteroitlerden çıkarmak için oyuncular, akıllı sözleşmeye madencilik menzilinde bir uzay gemisine sahip olduklarını kanıtlamalıdır.

Şu anda oyunun dengeleme aşamasındayız; İlk haftalarda, oyuncuların madencilik yapması için asteroid üzerinde toplam ~ 50.000 USDT değerinde token serbest bırakılır (çıkış haftasında ~ 6.000, ardından ~ 12.000 ve tekrar ~ 12.000, sonunda ~ 20.000) ve geliştiriciler mekanizmalar.

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir