Man City, $ CITY Taraftar Tokenını Başlatmak İçin Socios.com'a Katıldı
Kripto Paralar

Manchester City, $ CITY Taraftar Tokenını Başlatmak İçin Socios.com’a Katıldı

Premier lig devi Manchester City, $ CITY Taraftar Token’ı başlatmak için Socios.com ile işbirliği yaptı. İlgili tüm hayranlar için jeton Socios.com uygulamasından satın alınabilir. Hepsinden iyisi, kayıtlı kullanıcılar, zamanı geldiğinde bir kupon kodu aracılığıyla ücretsiz jetonlarını almak için teklifler alacaklardır.

Bunlara ek olarak, $ CITY hayran jetonu değiştirilebilir bir jetondur. Özellikle, bu belirteçlerin diğer herhangi bir kripto para birimi gibi alınıp satılabileceğini gösteriyor.

Manchester City, $ CITY Taraftar Tokenini Piyasaya Sürerken Avrupalı ​​Devlerle İşbirliği Yapıyor

Manchester City, Socios.com ile bir $ CITY hayran tokenini piyasaya sürmek için ortaklık kurdu. Dahası, jeton VIP ödülleri, kulüp promosyonları, AR özellikli özellikler ve Socios’un web sitesinde yapılacak olan kulüp anketlerinde oylama elde etmeye yardımcı olur.

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi,

“Socios.com ve $ CITY Taraftar Tokenları, City’nin küresel yaklaşımını büyük ölçüde tamamlayacak ve dünya çapındaki hayranlara benzeri görülmemiş etkileşim fırsatlarının yanı sıra benzersiz dijital ve – kısıtlamalar kaldırıldığında – gerçek hayat ödülleri ve deneyimleri sunacak.”

Ayrıca Manchester City, bu yıl dünyanın en yaratıcı spor takımlarından biri olma unvanını da kazandı . Ayrıca, Barcelona, ​​AC Milan, Juventus ve Paris St Germain, taraftar tokenleri kullanan diğer büyük Avrupa kulüpleri arasındadır.

Sonuç olarak, dijital koleksiyon pazarı şu anda patlama yaşıyor. Yine de, en ünlü kripto fiyat takip sitesi CoinMarketCap, Chiliz blok zincirinde basılan Taraftar Tokenları için özel bir sayfa oluşturdu . Son zamanlarda, toplam Taraftar Token piyasa değeri 400 milyon doları aştı.

Manchester ayrıca blok zinciri oyunları ve koleksiyonlar oluşturmak için Animoca ile işbirliği yaptı. Ayrıca bu, Animoca tarafından yaratılan ilk futbol tabanlı dijital varlık olacak. Son zamanlarda, Futbol kulübü AC Milan , Socios.com uygulamasında kendi NFT’lerini başlatacağını duyurdu .

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir