Litentry (LIT) coin nedir? Litentry Coin Yorumları, Fiyatı ne kadar?
Kripto Paralar

Litentry (LIT) coin nedir? Litentry Coin Yorumları, Fiyatı ne kadar?

Litentry (LIT), ilk merkezi olmayan kimlik protokolü ekosistemi polka noktalarıdır. Litentry ağının temel öğesi gizliliktir. Litentry projesi, blok zincirinin kullanıcı anonimliğini ihlal etmez.

Litentry, zincirler arası işlemleri yürütür ve Polkadot ağının Parachain’i olmayı hedefler. Kullanıcının güvenlik odaklı bir proje olduğunu söylediği DID (Merkezi Olmayan Tanımlayıcı) aracılığıyla Litentry kullanıcılarından gelen hizmet taleplerini ele alır.

Litentry (LIT) coin nedir? Litentry Coin Yorumları

Blockchain Destekli

Litentry, Blockchain endüstrisindeki harika özellikleri ve en iyi teknolojileri miras alan Substrate üzerine inşa edilmiştir. Litentry, Polkadot Network’ün Parachain’i olmayı ve gelişen zincirler arası ekosistemden ve paylaşılan güvenlikten yararlanmayı amaçlamaktadır.

Litentry (LIT) coin Yorumları

Litentry coini tüm altcoinler gibi boğa koşusunda yer almakta. Teknik analizi yapıldığında Litentry coininin şuan için daha fazla bir düşüş olmayacak gibi yorumlanabilir. Sizde Litentry coin yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.

Tabi teknik veya temel analiz her zaman kesin bir sonuç doğurmaz. Bu makale yazılırken tüm altcoinlerde büyük bir düşüş yaşandı ve bundan Litentry coinide payını almış durumda.  Binance’ın desteklediği hemen hemen her altcoin büyük bir fayda görmüştür.

Binance’ın pazar büyüklüğü tartışmaya açık bir konu bile değildir. Bu kadar çok kullanıcıya hizmet vermekte ve bunu her zaman artıya döndürmeyi çok iyi biliyorlar. Sizde mutlaka Binance’ın desteklediği altcoinlere göz atın.

Temel Bilgiler

 • Jeton adı: Litentry (LIT)
 • Toplam token arzı: 100.000.000 LIT
 • Launchpool jeton ödülü: 3.000.000 LIT (toplam arzın% 3.00’ü)
 • İlk dolaşım: 18.000.000 LIT
 • Akıllı sözleşme adresi:  LIT (ERC-20)  ,  hafif (BEP-20)
 • Mortgage şartları: sınırsız: KYC gerekmez

Litentry (LIT) coin alım/satımı hangi borsada yapılır?

Şuan büyük token pazarı olan Binance’dan alım/satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Küçük çaplı veya yeni kurulmuş alım/satım platformlarında da olabilir.

Litentry (LIT) coin fiyatı ne kadar?

Litentry (LIT) coini şuan itibariyle ₺51.28’den işlem görmekte. 24 saat içinde  31.27 % düşüş yaşamakta. Bu fiyat alım/satım platformlarında fark gösterebilir. Büyük bir fark olmasa da 1-2 lira aşağıda veya yukarıda olabilir.

Topluluk Yönetiliyor

Kredi hesaplama algoritmaları, veri kaynakları ve kimlik kayıt memurlarının tümü LIT paydaşları tarafından yönetilir, topluluk ve topluluk üyelerinin ilişkileri zincirde kaydedilebilir ve topluluk kredisi oluşturulabilir ve ayrıca tüm yönetişim kredisi oylama gücüne katkıda bulunur.

Gizlilik Çok Önemli

Gizlilik koruması, Litentry ağının temelidir ve blockchain ağının sözde anonimliğini ihlal etmek istemezler. Litentry, zincirdeki anonim verileri destekler.

 

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

  Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

  1 Yorum

  1. Litentry Coin hakkında detaylı bilgi verilmiş ama Coin fiyatı anlık olarak verilse iyi olurmuş

  Bir cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir