CANLI VERİLER

Kullanım ve Gizlilik Politikası

İnternet sitemizi kullanmak için gerekli şartlar

İnternet sitemiz kendisine ait bilgilerin doğru olduğuna dair sorumluluk taşımamaktadır. Ayrıca güvenilir olduğuna inandığı kaynaklardan topladığı bilgileri de paylaşmaktadır. Ancak bu bilgilerin gerçeklik ve eksiksizliğini garanti etmez. Sunulanlar bir araya getirilen genel bilgiye dayanır ve bildirimsiz değişikliğe tabidir.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın internet sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal Yönetim İlkelerinin Şeffaflık prensibine göre internet sitemize ilişkin bilgiler detaylı olarak paylaşılırken, ilgili düzenleyici kuruluşların mevzuatlarına ve kanunun ön gördüğü ölçütlere uyulmuştur. Tüm paydaşlarımız ve bilgilenmek isteyenler, başka kaynaklara başvurma/araştırma yapma gereksinimi duymadan internet sitemizdeki içerikler hakkında bilgilenebilirler. İnternet sitemizde paylaşılan veya yorum olarak belirtilen haber veya analizlere ve de canlı verilere güvenerek alım veya satım yapmayınız. DİKKAT! Bunların hiç biri yatırım tavsiyesi değildir ve hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekteyiz.

İnternet sitemizden, diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu bağlantılardan herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını dikkate almalısınız. Diğer internet sitelerinin benzeri politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

İnternet sitemizi kullanarak investve.com’un “Kullanım ve Gizlilik Politikası”nı kabul etmiş bulunmaktasınız. Kendi istek ve kararımız doğrultusunda, her zaman bu metin ve politikada değişiklik, ekleme/çıkartma yapma hakkımızı saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişiklikler sonrasında da internet sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu nedenle Kullanım ve Gizlilik Politikası metnimizi düzenli olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz.