kripto al sat botu
GenelKripto Paralar

Kripto Al Sat Botu Nedir? Kripto Botu Nasıl Alınır ?

Crypto bot (Kriptobot) nedir? Kripto yatırımları popüler hale geldikçe bazı sorurlar, araştırmalar, uygulamalar ve botlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu makalede Crypto bot (Kriptobot) nedir? Kripto Al Sat Botu Nedir ? Bu soruya cevap vereceğiz.

İnstagram’da bizleri takip etmeyi unutmayın !

Kripto Al Sat Botlarında bir arayış meydana gelmiş durumda kripto al sat botları ne işi yarar ? Kripto Botlarını Yatırımcıların zamanının olmayışı veya bu yöntemle daha kazançlı bir yöntem olduğunu düşünmektedir. Daha farklı yatırım araçlarında da gördüğümüz al sat botları, kriptoda da aynı görevi sürdürmektedir. Yatırımcılar için otomatik alım satım işlemi yapan yazılımlardır. Bu alım satımları farklı algoritmalarla farklı stratejilerle gerçekleştirilmektedir. Kripto paralar bildiğiniz gibi kısa zaman dilimlerinde hızlı hareketler yapmaktadır. Bir çok yatırımcı bu dalgalanmaları anlık olarak takip edemediği için ve farklı algoritmalarla daha fazla kazanc elde etmek istediği için kripto al sat botunu kullanmaktadırlar.

Bir çok kripto botunu görebilirsiniz. Bunlardan en çok tercih edilenleri Arbitraj botlarıdır. Arbitraj botları belirsizliklerden yararlanmsk için fiyatları inceleyerek işlem yapan bottur. Diğer kripto botları ise tarihten buyana kadar dayanan formasyonları,bandları kullanılır.Tarihsel verilerde daha önceki yaşanan gelişmeleri, hacimleri örnek alarak işlemleri yapar.

Bu kısımda dikkat edilmesi gereken nokta ise kripto botları sizin hesap şifrelerine ulaşabileceği ve sizin kararınız dışında işlem yaptığı için dikkat etmeniz önerilir.

Popüler Kripto Al Sat Botları

Bitsgap

En çok tercih edilen kripto al sat botlarından birtanesinidir. İstediğiniz tüm özelliklere neredeyse bulabilirsiniz. Birçok kripto borsası tarafından desteklenmektedir. Binace, Coinbase, Poloniex ve Bitfinex gibi borsada entegre edebilirsiniz. Bitsgap sunduğu bazı özellikler

* Arbitraj

* Trade Terminali

* Sinyaller

* Portföy İzleme

* Otomatik Trade Botları

Paratica

Türk girişimciler tarafından oluşturulmuştur. Huobi, Okex ve Binance ile entegrelidir. Türkçe destek vermesi ve arayüzü olması size avantaj sağlayacaktır. Ayrıca android uygulaması da mevcut. Ayrıca bir süre deneme hizmetide vermektedir.

Diğer popüler olan kripto al sat botları ise 3 Commas, Cryptohopper,Zignaly…

Sizlerde bu konuda ki görüş ve önerilerinizi yoruma yazabilirsiniz.

Kripto para piyasasında yatırıma başlamadan önce, En iyi kripto para sitesi hangisi ? sorusuna yanıt bulmasınız. Ama endişelenmeyin! Sizler için detaylıca yazı hazırladık. Kripto al sat botu nedir ? sorusuna yukarıda yanıt verdik.

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Daha :Genel

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir