CANLI VERİLER

Hakkımızda

Misyonumuz ve vizyonumuz

İnvestve yatırımcıların ve bu yolda yeni başlayanların güncel yatırım ve iş dünyası hakkında haberleri okuyabileceği bir internet platformudur. 2021 yılının ilk çeyreğinde yayım hayatına başlamıştır. Reymedia markasının bünyesinde yayım hayatını sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Yatırım dünyasında milyonlarca haberlerin arasından güncel ve okumaya değer haberleri seçerek internet sitesinde okuyucularına sunar. Asıl hedeflerimize varmadan önce piyasa analizi ve kullanıcıların asıl istedikleri şeylerin neler olabileceğini ölçüyor yani nabız yokluyoruz. Her ay büyük güncellemeler yaparak platformumuzu daha da iyiye doğru götürüyoruz.

VİZYONUMUZ

Yakın bir zamanda kullanıcılarımızın üyelik oluşturabilip tüm hisse ve kripto paraların teknik analizlerini yapabileceği birbirleriyle paylaşabileceği bir platform olmayı hedefliyoruz. Hem küçük yatırımcıların analizler hakkında bilgi sahibi olmasını hem de teknik analiz uzmanlarının kendi grafiklerini paylaşıp kendilerine değer katmasını umuyoruz. Her gün uzman yatırımcıların hisse senedi/kripto paralar hakkında bilgilerini ve kısa vadede ve de uzun vadede olabilecekleri hakkında görüşlerini bildirebileceği yatırımın sosyal medyası olmayı planlıyoruz.