flow token nedir
Kripto Paralar

Flow Token Nedir ? Ne İşe Yarar ?

 

Flow, yeni nesil uygulamalar, oyunlar ve dayandıkları dijital varlıklar için yeni bir blok zinciridir. Flow, yeni nesil oyunların, uygulamaların ve onları destekleyen dijital varlıkların temelini oluşturabilen hızlı, merkezi olmayan ve geliştirmesi kolay bir blok zinciridir. Ekip tarafından oluşturulan ve tüketicilere büyük değer katabilecek tek katmanlı bir blok zinciridir; CryptoKitties, Dapper Wallet, NBA Top Shot.

Flow Token Nedir ?

FLOW token (FLOW), Flow ağının yerel para birimi ve yeni entegre ve sınırsız sayılar temelidir. Dijital akış altyapısı için FLOW belirteci, ağa güç sağlayan yakıttır. AKIŞ, ağ ve üzerindeki tüm uygulamaların gerektirdiği para birimidir. AKIŞ, bir ödeme yöntemi olarak tasarlanmıştır ve tüm akış ekonomisi için etkili bir uzun vadeli rezerv sağlar. Kullanıcılar bunu FLOW ağına katılmak ve ödüller kazanmak için kullanır. Ayrıca gelecekteki günlük yönetimi ve fiyatlandırma için de kullanılabilir. Ağa katılmak için de kullanılır.

Flow, temel uygulama için tasarlanmış bir blok zinciridir ve protokol düzeyinde kullanılabilirliği artıran tek blok zinciridir. Dünyanın önde gelen geliştiricileri ve markalarından bazıları zaten Flow geliştiriyor ve yüksek kaliteli içerikle yeni deneyimler sağlıyor. Flow, zengin stüdyo ve girişim ekosistemi ile en iyi eğlence markalarından biridir. Flow ekosistem ortakları, Warner Music, Ubisoft, NBA ve UFC gibi küresel fikri mülkiyet markalarını içerir. Animoca Brands, Sumo Digital ve nWay gibi önde gelen oyun geliştiricileri; Circle ve Binance gibi kripto para birimi liderleri; hızla büyüyen yeni nesil planda, Opensea da dahil olmak üzere birçok tanınmış proje var.

Flow’u Benzersiz Kılan Nedir?

Flow’un temel amacı, mevcut çözümleri incelemek, araştırmak ve iyileştirmektir.

Flow şunları sağlar:

Çok rollü mimari – Flow’un tasarımı benzersizdir ve ağın, fikir birliğine varmadan veya dağılımı azaltmadan milyarlarca kullanıcıya hizmet verecek şekilde genişlemesine izin verir.

Kaynak tabanlı planlama: Akıllı sözleşmeler için basit ve güvenli bir programlama dili olan Cadence ile yazılmıştır. , Cryptocurrency ve Flow’daki uygulaması.

Geliştirici ergonomisi: Yükseltilebilir akıllı sözleşmelerden Flow emülatörlerine kadar, bu ağ, topluluk için ürünler yaratmak isteyen kullanıcılar için uygundur. Flow, ana akım tüketiciler için tasarlanmıştır ve ödeme rampası, yasal para biriminden şifreli para birimine kadar sağlar.

FLOW, yazım sırasında Coingecko’dan gelen veri başına 29.9 $ ‘dan işlem görüyor. Kripto para birimi son bir saatte% 0,6 ve son 24 saatte% 4 değer kazandı. Kraken ve OKEx’te listelenmektedir.

 

 

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir