Ethereum fiyatı 10.000 Dolara doğru mu gidiyor?
Kripto Paralar

Ethereum fiyatı 10.000 Dolara doğru mu gidiyor?

Çoğu kişi tarafından bilinen kripto para yorumcusu Ethereum fiyatı için 5 haneli rakamlara ulaşabilir dedi. Şuan bunu söylemek için kahin olmak gerekiyor dimi? Bir çok takipçisi de bunun olması imkansız, ETH 8 kat bir artış gerçekten zor gözüküyor.

Ethereum 10 bin dolar mı olacak?

Ethereum 2020 yılında yatırımcılarına neredeyse 10 kat kazanç sağladı. Şuan ufak bir gerileme yaşasa da yeni yılda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.430 doların üzerinde seyir etti. 2021 yılında ise şimdiden güzel bir performans sağladı.

ethereum en yüksek fiyat grafiği

kaynak: TradingView

Bu hareketlerin devam edeceğini söyleyen Alex Saunders, Ethereum’un 10 bin dolar olacağına inanıyor. Uzun vadede ETH için bu fiyatın hiç zor olmadığını oldukça gerçekçi bir hedef olduğunu belirtiyor. Bu tahminleri yaparken tahminini desteklemek içinde bir kaç neden söyledi.

Ethereum blok zinciri NFT,DAO gibi olanların teknolojik bir yapıya sahip olduklarını ve bunların kullanım sayılarının oldukça arttığını söyledi.

Ethereum ağının işlemler açısından BTC ağını çok aştığını da sözlerine ekledi. On-zinciri veri gösterileri Ethereum en sayılar varken dünyanın ilk blockchain günlük işlemler, etrafında 300.000 olduğu çivili bir milyonu oldukça üzerinde.

Son olarak, Saunders uzun süredir beklenen ETH 2.0 lansmanını vurguladı. Ağın mevcut iş kanıtı fikir birliği algoritmasından teminat kanıtına geçişini ifade edecek olan yükseltme çoktan başladı ve önümüzdeki birkaç yıl içinde tamamlanacak.

 

Bu tahmin ise Fundstrat tarafından desteklenmekte. ETH için 10 bin dolarlık fiyatın iyimser bir bakış olduğu söylense de bu boğa piyasası sonunda bu fiyata erişebileceği düşünülmekte.

David Grinder (baş analist) ETH için ”kripto paralar arasındaki en büyük risk ve ödül yatırım oyunu” dedi. 

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir