en büyük bitcoin konferansı
GenelKüresel

En Büyük Bitcoin Konferansı İçin Miami Ev Sahibi

Covid-19 nedeniyle askıya alınan kripto para konferansı, dünyanın en büyük Bitcoin etkinliğiyle Miami’de yapılmaya devam edecek. Bitcoin 2021 konferansı, birçok katılımcı için açılış töreniydi ve kripto para birimi endüstrisindeki politikacılar, düzenleyiciler, ünlüler, Bitcoin savunucuları ve yatırımcılar dahil olmak üzere iyi bir üne sahipti. Miami, en büyük bitcoin konferansı için ev sahipliği yapacak.

En Büyük Bitcoin Konferansı

Etkinliğin başlangıçta 30 Nisan – 1 Mayıs tarihleri ​​arasında Los Angeles’ta yapılması planlanıyordu. Ancak COVID-19’un ikinci dalgası ve aşıların bulunabilirliği nedeniyle tarih ve yer değişti. Bu hafta Bitcoin 2021, 3 – 5 Haziran tarihleri ​​arasında Miami, Wynwood’daki Mana Kongre Merkezi’nde yapılacak. Konferans yıllık bir etkinlik olmasına rağmen, dünyayı kasıp kavuran pandemi nedeniyle 2020 yılında yapılamıyor. Bitcoin 2021 etkinliğinin 21.000 katılımcısı olacak. Şu an itibariyle organizatörler, Bitcoin 2021’i şimdiye kadarki en büyük Bitcoin etkinliği yapmak için en az 12.000 katılımcı bekliyor.

Neden Miami?

Bitcoin 2021 organizatörlerine göre, Covid-19’dan sonra Los Angeles etrafındaki belirsizlik, tüm çabalara rağmen şehrin bu yıl bir konferansa ev sahipliği yapmasını imkansız hale getirdi. Organizatörler, etkinliğe ev sahipliği yapacak başka bir şehir bulmak için, etkinliği Miami’de düzenlemeye karar verdi.

Şehrin blockchain ve kripto para birimi gibi birçok yenilikçi teknoloji için bir merkez haline geldiği düşünüldüğünde, bunun mükemmel bir seçim olduğu söyleniyor. Hepimizin bildiği gibi, Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Bitcoin’in bir destekçisi ve organizatörlerden şehrinde 3 günlük bir konferans düzenlemelerini istedi. Bu yılın başlarında, Bitcoin teknik raporu Miami’nin resmi web sitesinde yayınlandı. Başkan Suarez, şehrin Bitcoin’i “kabul edilebilir bir para birimi” olarak desteklediğini ve gelecekte ona yatırım yapmayı umduğunu söyleyerek kripto para birimini destekliyor.

Önemli Katılımcılar Var

Bitcoin 2021, eski Kongre Üyesi Ron Paul, Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Senatör Cynthia Lummis, MicroStrategy’den Michael Saylor ve Twitter’dan Jack Dorsey gibi açılış konuşmacılarına ev sahipliği yapacak.

Öne çıkan diğer konuşmacılar arasında Floyd Mayweather Jr, Winklevoss ikizleri, Max Keizer ve Warren Davidson yer alıyor. Konferans, en büyük kripto para birimini ve merkezi olmayan teknolojiyi kutlamaya odaklanan ve aynı zamanda endüstrideki en zeki insanların bazılarının kolektif katkılarıyla Bitcoin’in teknolojik ilerlemesini keşfetmeye odaklanan bir Bitcoin eğitim etkinliğidir. Etkinlik ayrıca insanlara kripto para birimlerini gerçek dünyada kullanma fırsatı vererek Bitcoin’in ana akım olarak benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyor.

En büyük bitcoin konferansı Miami ev sahipliğinde yapılacak. Dünyada ki gelişmeler için Küresel Haberler

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Daha :Genel

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir