Electroneum Fiyat Tahmin 2021
Kripto Paralar

Electroneum Fiyat Tahmin 2021 – ETN 2021’de 2 Dolara Ulaşacak mı?

Bu Electroneum (ETN) Fiyat Tahmin 2021 makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, ETN madeni para fiyat tahminimiz ve analizimiz ile geldiğimizde dikkate aldığımız temel önlemleri göreceksiniz.

Kripto dünyasını çevreleyen sürekli artan bir heyecan var. Bununla birlikte, birçok kripto, bu 2021 boğa koşusu sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Buna karşılık, bazı kripto paraların da düşüş eğilimi vardı. Bu nedenle, birçok kripto para birimi tüccarı ve yatırımcısı, kriptolarını iyi bir fiyata tutma veya satma zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karışıklığı yaşıyor. Bu, ETN tüccarları ve yatırımcılarının aynı senaryosu olabilir.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda konsolide oluyor ve çoğu kripto önceki kazançlarını kaybediyor. Senaryo ETN fiyatı ile aynı mı? Bu ETN kripto para fiyat analizi 2021 makalesinden kısa bir süre sonra öğreneceğiz. Ama önce, Huobi Global ETN’nin ne olduğuna bir göz atalım.

Electroneum (ETN) Nedir?

Electroneum, anında ödeme sistemi sağlayan cep telefonu tabanlı bir kripto platformudur. Ayrıca, proje, Temmuz 2017 yılında oluşturulan ve 40 milyon $ tamamladıktan sonra ilk İngiltere merkezli cryptocurrency Eylül 2017 yılında başlatıldı ICO .

Electroneum projesinin odak noktası, dünyanın bankasız nüfusu için minimum ücretlerle en hızlı ve en güvenli kripto işlemini sunmaktır. Gerçekten, dünya çapında milyarlarca bankasız insan için harika bir haber.

Artık ETN hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, ETN’nin 2021’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu ETN fiyat analizi ve ETN coin fiyat tahminindeki grafikleri görelim.

ETN Mevcut Piyasa Durumu

Bu Electroneum fiyat analizini yazarken ETN, 24 saatlik işlem hacmi 3,75 milyon dolar olan 0,034 dolardan işlem görüyor. ETN fiyatı son 24 saatte% 4,04 düştü.

Ayrıca, ETN’nin 17.850.046.717 $ ‘lık mevcut dolaşım arzına sahiptir. Şu anda, ETN için en iyi kripto para birimi borsaları Huobi Global, BiONE, HitBTC, KuCoin ve BiKi’dir.

Electroneum Fiyat Analizi

Electroneum şu anda CoinGecko’da 112. sırada yer alıyor. Ancak ETN blok zincirindeki en son yükseltmeler, geliştirmeler ve değişiklikler kripto para birimi fiyatının daha yükseğe ulaşmasına yardımcı olacak mı? Bu ETN kripto para fiyat tahmin yazısındaki grafiklere geçelim.

Aylık bir zaman çerçevesinde belirlenen aşağıdaki grafikte, Yükselen Kanal modelini görebiliriz. Yükselen bir kanal, eğimli paralel çizgi yoluyla yukarı yönde meydana gelen fiyat hareketidir. Ayrıca, aşağıdaki grafik, bu fiyat modelinden daha yüksek ve daha yüksek dipleri göstermektedir. Dahası, bu formasyon kısa vadeli bir yükselişe işaret ediyor.

Electroneum Fiyat Tahmin

Artan Kanal modelini gösteren ETN / USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında ETN ayıdan boğa trendine döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 71’de, bu da ETN’nin aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Dolayısıyla bu, herhangi bir zamanda fiyatın tersine dönmesine neden olabilir. 

Electroneum Fiyat

ETN Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView)

Bu nedenle, tüccarlar kripto alım satımını dikkatli bir şekilde yapmalı ve piyasa heyecanından etkilenmemelidir. Tüm bunları akılda tutarak, tüccarlar kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan haberdar olabilir ve uzaklaşabilirler.

Ayrıca ETN’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamaya (EMA) da bakalım.

Electroneum Fiyatı

ETN 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView)

2021’in başından bu yana ETN’nin fiyatı, öncekinden daha yüksek olan birçok yükseliş hareketi gördü. Dahası, bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyon ve düzeltmeler izliyor. Bunu göz önünde bulundurarak ETN’nin bu 2021’de rekabetçi bir pazarı var.

Electroneum Fiyat Tahmin 2021

Aşağıdaki tablo, Electroneum’un son birkaç günde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Üstelik ETN fiyatı son 7 günde% 68’in üzerinde. Bu eğilim devam ederse, ETN boğalarla birlikte koşarak 0,11 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

Tersine, yatırımcılar kripto para birimine karşı gelirse, ayılar ETN’yi devralabilir ve yükseliş trendinden çıkarabilir. Daha basit bir ifadeyle, ETN’nin fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 0,01 dolara düşebilir.

Bu arada, 2021 uzun vadeli ETN kripto para fiyat tahminimiz yükselişe geçti. Şu anki tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 0,236 dolardan geçme olasılığı yüksek. Ancak, bu yalnızca önceki birçok psikolojik direnişi kırarsa gerçekleşecektir.

Sonuç

Electroneum’un 2021’de önünde parlak bir geleceği var. ETN ekosisteminde ve genel kripto piyasasında devam eden gelişmelerle birlikte ETN’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Boğa ETN fiyat tahmini 2021 0.11 dolar. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar ETN’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana kripto para birimleri ile birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirlerse 2 dolara bile ulaşabilir.

ETN nedir?

Electroneum, anında ödeme sistemi sağlayan ve dijital ödeme ekosistemine genişleyen ilk kripto para birimidir.

ETN Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Kullanıcılar, Huobi Global veya BiONE gibi kripto para borsalarından satın alarak ETN jetonlarını edinebilirler.

ETN Mevcut ATH’sini Aşacak mı?

ETN, 2021’de iyi bir yatırımdır. Bununla birlikte, ETN’nin mevcut ATH’sini bu yıl yaklaşık 0.23 $ ‘a geçme olasılığı yüksek.

ETN fiyatı yakında 2 dolara ulaşabilir mi?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre ETN’nin yakın gelecekte 2 $ ‘a ulaşması çok olası.


Sorumluluk Reddi: Bu makalede ifade edilen görüşler  yalnızca tahmindir ve bu tahminler gerçekleşmeyebilir. Bu makaledeki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Tüm kullanıcıların kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalarını dileriz.

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir