Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2021 & CHZ 5$ olacak mı?
Kripto Paralar

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2021 & CHZ 5$ olacak mı?

Bu Chiliz Fiyat Tahmin 2021 makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, CHZ fiyat analizi ve tahminimizi oluştururken dikkate aldığımız temel önlemleri göreceksiniz .

Günümüzde insanlar kripto para birimine büyük ilgi gösteriyor. Ek olarak, mevcut 2021 boğa koşusu sırasında birçok kripto para birimi yükseldi. Bununla birlikte, birkaç kripto da düşüş eğilimine girdi. Sonuç olarak, birçok yatırımcı, iyi bir fiyat için satma veya bekletme zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karışıklığı yaşıyor.

Chiliz fiyatı bu 13 Mart 2021’de 0,89 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Buna ek olarak yükselecek altocinler başlığında Chiliz’da yer almıştı. Aynı zamanda 3,51 milyar doların üzerinde 24 saatlik bir işlem hacmine ulaştı.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda düşüş eğiliminde ve çoğu kripto önceki karlarını kaybediyor. Senaryo CHZ fiyatı ile aynı mı? Bu CHZ fiyat analizi 2021 makalesinde kısaca öğreneceğiz. Ama önce CHZ’nin ne olduğuna bir bakalım.

Chiliz (CHZ) Nedir?

Chiliz (CHZ) Nedir?

Chiliz, e-spor ve oyun kitle fonlaması için blok zincirlerinden biridir. Resmi olarak 2019’da piyasaya sürülen Chiliz konsepti ve Socios.com platformu ilk olarak 2016’da tasarlandı.

Socios.com platformu ayrıca, taraftarların destekledikleri takımlar için jetonize edilmiş oylama hakları satın almalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Örneğin, futbol kulübü Juventus, Socios.com web sitesi üzerinden bir takım jetonu başlatan ilk kişidir. O zamandan beri, yüzden fazla takım platforma katıldı.

Şu anda, CHZ için en iyi kripto ticaret platformları Binance , Huobi Global, OKEx , HBTC ve Xtheta Global’dir.

Şimdi Chiliz hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, CHZ’nin 2021’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Şimdiden öğrenmeyi merak ediyor musun? Bana katılın ve bu CHZ fiyat analizi ve CHZ fiyat tahminindeki grafikleri görelim.

CHZ 2021 Fiyat Tahmini

Şu anda CHZ , CoinGecko’da 31. sırada yer alıyor . Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, kripto para birimi fiyatının daha yükseğe çıkmasına yardımcı olacak mı? Bu CHZ fiyat tahmini yazısındaki tablolara geçelim.

Aşağıda gösterilen aylık zaman dilimi çizelgesinde, Artan Tarak modelini görebiliriz. Genellikle bundan önce bir yükseliş trendi gelir. Bununla birlikte, model bir düşüş trendini de takip edebilir. Dahası, modelin kendisi yukarı yönde bir kırılma olduğunu gösteriyor. Dahası, bu modelin oluşması bir aydan fazla sürdü.

CHZ 2021 Fiyat Tahmini

CHZ / USDT grafiği (Kaynak: TradingView)

Yukarıda gösterildiği gibi, bunun başında CHZ ayıdan boğa trendine döndü. Bu, o dönemde yüksek bir ticaret hacminin gerçekleştiğini gösterir. Dahası, daha küçük zaman diliminde, CHZ Simetrik Üçgen modeli gösterdi . Bu kalıbı makalenin sonuna doğru tartışacağız.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) CHz bir alım durumda olduğunu, bu araçların, 80 yer almaktadır. Sonuç olarak, bu herhangi bir zamanda fiyatın tersine dönmesine neden olabilir. Bu nedenle, yatırımcılar dikkatli bir şekilde ticaret yapmalı ve piyasanın aldatmacasından etkilenmekten kaçınmalıdır. Bunu akılda tutarak, kripto yatırımcıları temkinli olabilir ve kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzaklaşabilir.

CHZ Göreceli Güç Endeksi

CHZ Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: Trading View )

2021’in başından bu yana, Chiliz’in fiyatı, öncekinden daha yüksek olan birçok yükseliş hareketi gördü. Dahası, bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler izliyor. Bunu göz önünde bulundurarak, CHZ’nin bu 2021’de rekabetçi bir pazarı var. Üstelik, bazı kripto uzmanları Mart’ın altcoin sezonu olacağını tahmin ediyor.

2021 CHZ fiyat tahminimiz için kısa-orta vadeli senaryoda, CHZ, Fib geri çekilme seviyesini 1,16 $ ‘dan geçmek zorunda. Bunu yapmak için, Fib seviyesinde 0.96 $ ‘dan daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlüğü ele geçirebilir ve CHZ’yi kendi bölgelerine sürükleyebilir.

Chiliz (CHZ) fiyatı ne olabilir

Yükseliş CHZ fiyat tahmini 2021 4,15 dolar. Dahası, yatırımcılar CHZ’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana kripto para birimleri ile birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirlerse 5 dolara bile ulaşabilir.

CHZ satın almaya değer mi?

CHZ, 2021’de iyi bir yatırımdır. Bununla birlikte, kripto tüccarları ve yatırımcıları, son derece değişken oldukları için dijital para birimlerinde alım satım yaparken ekstra özen göstermelidir.

Sorumluluk Reddi: Bu makalede ifade edilen görüşler  yalnızca tahmindir ve bu tahminler gerçekleşmeyebilir. Bu makaledeki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Tüm kullanıcıların kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalarını dileriz.

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir