Bitcoin Konsolidasyon aşamasına giriyor
Kripto Paralar

Bitcoin Konsolidasyon aşamasında neler olabilir

Bitcoin, son günlerde karmaşık fiyat hareketleri gördü, boğalar ve ayılar, kripto konsolide olurken büyük miktarda bir çıkmaza girdi. Son zamanlarda 29.000$’ın altına düşmesinden sonra, kripto sonraki trendin neresi olacağı hakkında inanılmaz bir belirsizlik yaşatan bazı yatay ticaret görüyor.

Analist, Bitcoin’in birkaç açık güç veya zayıflık belirtileri gösterdiğini bildirdi bunun sonucunda bazı yatay ticaret görmeye mecbur olduğunu açıkladı. Büyük bir altcoin, özellikle BTC ticaret çiftliğine karşı mükemmel güç işaretleri gösterdiği anlamına geliyor.

Analistler, şu anda Ethereum’u oldukça yakından izliyorlar. Çünkü patlamanın eşiğinde olduklarının farkındalar. Bitcoin son günlerde piyasanın yükselişini biraz oldun düşürdü. Alıcılar ve satıcılar eğilimi sağlam bir şekilde tutmak için çaba gösteriyorlar.

Bitcoin Konsolidasyon aşamasına giriyor

BTC, 30.000$‘ın altındaki bölgede konsolide olurken, altcoinler  ince güç belirtisini göstermeye başlıyor. Güzel bir örnek ise, son zamanlarda Bitcoin’in fiyat hareketlerini büyük ölçüde takip eden Ethereum oldu.

BİTCOİN, SON VOLATILITENİN ARDINDAN KONSOLİDE DEVAM EDİYOR

Yazım esnasında, Bitcoin 32.000$ bu gün kü fiyatın biraz üzerinde ve %2 aşağı işlem görmekte. Bir kaç gün önce bu fıyatın 29.00 doların altına düştüğünden beri işlem yaptığı görülmekteydi.

En düşük 28.000 dolarlık seviyelere dokunduktan sonra, kripto para aşağı düşmekten ve şuan ki fiyatı çevresinde dengelemeden önce 34.000 dolarlık en yüksek seviyeye yükseldi. Bütün pazarın, sadece ılımlı büyüme görmesine neden oldu. Hemen hemen hepsi durgunlaşırken birkaç altcoin yükseldi.

Bitcoin’in konsolidasyonu, toplu altcoin piyasası için faydalı çünkü analistler, Ethereum’un Bitcoin ticaret çiftliğine karşı güç katacağı ve yüksek patlamaya hazır olabileceğini açıkladı.

Bu toplu altcoin piyasasının BTC,den bağımsız yükselmesine izin verebilir.   İleriki günlerde, Ethereum gibi altcoinler Bitcoin’e karşı nasıl bir eğilim sergileyeceklerine yol gösterdi.

Herhangi bir BTC Rallisi veya düşüşü daha küçük muadillerin ivmesini engelleyebilir

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir