aıon nedir
GenelKripto Paralar

AION Nedir ? Ne Amaçla Ortaya Çıktı ?

Bugün Aion’un (AION) ne olduğunu, Aion incelemelerini, Aion’un nasıl satın alınacağını, Aion’un özelliklerini ve Aion’un kullanımlarını tartışacağız. Aion ağı, gizlilik, ölçeklenebilirlik ve platformlar arası iletişimi çözmek için tasarlanmış çok katmanlı bir çözümdür. Aion Nedir ? bu soruyu açıklayarak başlayalım.

Aion Nedir ?

Platformun kendi kripto para birimi AION, platform içinde kullanılabilir. Birinci kademe blok zinciri projesi yalnızca eşler arası (P2P) işlemlere izin verir. Ancak Ethereum (ETH) platformunda karmaşık uygulamalar geliştirilebilir. Ancak birinci ve ikinci nesil çözümlerde platformlar arası iletişim mümkün değildir. Aion’un pazara girmesinin nedeni budur. Diğer bir durum, üçüncü bir tarafın platformlar arasında geçiş yapması gerekebilmesidir. Ancak Aion bu sorunu kolaylıkla çözebilir.

Özellikleri Nelerdir ?

Aion, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Zcash (ZEC) gibi kripto para birimleri için çözümler sunar ve ağ iletişim kuramaz. Tasarladıkları çok katmanlı ağ sayesinde, karmaşık süreçler uygulamak zorunda kalmadan diğer platformlarla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Şirket, Ethereum ERC-20 standardına dayalı bir kripto para birimi yarattı.Çözüm olarak şirket, daha gelişmiş çözümler geliştirmek için deneyimli çalışanlarla çalışıyor.

Ancak Aion ağı kolaylıkla kullanılabilir. Ekibin başında Nuco Global ve Aion Vakfı CEO’su Matthew Spoke yer alıyor. Daha sonra Nuco CTO, Junius Tu ve mühendisler Ali Sharif, Chris Lin ve Alexandra Roatis, uzun yıllar yazılım geliştirme alanında çalışmış uzman yazılım geliştiricilerdir. Daha sonra iş geliştirme uzmanları Duncan Cameron ve Dipesh Pradhan var, CFO pozisyonları Jason Burke ve COO pozisyonları Kesem Frank, projede önemli figürler olarak kabul edilebilir.

Blockchain ağları arasında bağlantı sağlayan dünyanın ilk uygulaması olan Aion, Ethereum’dan bu yana en büyük gelişmeyi gerçekleştirirken, Polkadot (DOT) ve Avalanche (AVAX), özellikle gelecekte diğer ağlarla işbirliği için köprüler kurdu. Aion gibi projelere olan talep daha da artarak şirkete daha fazla zaman ve yazılım geliştirme maliyeti kazandırabilir.

Nasıl Alabilirsiniz ?

Aion, Binance, Bitgumb, KuCoin, WazirX, CoinDCX, Bitvavo, Beaxy, BiONE, Bitrue, LATOKEN, ATOMARS, Bitfinex, CoinBene ve DragonEX borsalarında hesabınız olduktan sonra alım yapabilirsiniz. Eğer Aion satın alacaksanız AION/USDT, AION/ETH, AION/BTC, AION/KRW ve AION/EUR işlem çiftlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere AION Nedir ? Nasıl satın alabilirsiniz ? bu soruların yanıtlarını verdik. Kripto al sat ile ilgileniyorsanız Kripto Al Sat Nasıl Yapılır ? yazımız sizlere yardımcı olabilir.

Ne düşünüyorsun?

İyi!
0
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    Daha :Genel

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir