2021 yılında en çok kazandıracak altcoinler
İNVESTVE ÖZELKripto Paralar

2021 yılında en çok kazandıracak altcoinler

2021 yılının altcoinler için çok güzel geçeceği ve büyük bir ralli olacağı bir çok uzman ve yatırımcı tarafından dile getiriliyor. Bizzat kendimde böyle düşünüyorum ve bu listeyi sizler için bir çok yatırımcının söylediklerini ve de piyasayı inceleyerek hazırladık.

2021 yılındaki büyük altcoin rallisinde portföyünüz de olmasını düşündüğümüz 3 tane altcoine yer vereceğiz. Baştan belirtelim ki bunlar sadece bir tahmindir yani olma ihtimalide var olmama ihtimalide var kesinlikle bu tahminlere dayanarak alım/satım işlemleri gerçekleştirmeyin.

Solana Altoin

2021 yılında en çok yükselecek altocinlerde Solana listemizde yer alıyor

1.katman kripto paralarında pek gözde olmayan elde tutulmayan yani yatırımcılara pek fazla güven vermeyen Solana altcoini 2021 yılı altcoin rallisinde yaptığımız temel analiz neticesinde Solana altcoinin çok kazandıracağı neticesine vardık.

Solanaya güvenmemizin en büyük nedeni son zamanlarda hızlı bir yükseliş yakalayan FTX borsasının bu altocine yaptıkları yatırımlar oldu. Borsa, kendi merkeziyetsiz borsa uygulaması için Solana ile anlaştı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan FTX borsası kurucu ortağı ve CEO’su Sam Bankman-Fried, Solana ile anlaştıklarını duyururken, bu anlaşma ile birlikte borsanın da DeFi hamlelerine hız verdiği yorumları yapıldı.

chiliz coin

2021 büyük altcoin rallisinde Chiliz son zamanlarda ki büyük anlaşmalarıyla tabi ki yer almaya hak kazandı. 2018 yılının ortalarında arza açılan coin yakın zamana kadar çoğu kişi tarafından bilinmiyor ve alım/satım yapılmıyordu. Chiliz Coin bir hizmet coinidir yani madenciliği yapılmamakta.

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Atletico Madrid, Roma, Galatasaray, Trabzonspor gibi kulüplerle yaptığı anlaşmalar ile bu kulüplerin fan tokenlarını çıkardı ve satışa sundu. 2020 yılının son çeyreğinde oldukça ünlenmeye başladı ve yatırımcıları kendine çekmiş oldu.

2021 yılında güzel bir büyüme yakalayacağına hiç şüphemiz yok. Fan token gittikçe değerleniyor ve yatırımcılar kadarda taraftarların borsaya girmesini sağlıyor bu yüzden bu tokenların Chiliz Coine katkısı çok fazla olacaktır.

Polkadot coin

Polkadot piyasaya girişinden bu yana neredeyse %280 büyüme elde etti. Kripto Para piyasasının yeni yıldızı olmaya adım adım yaklaşıyor. Yavaş yavaş büyüyen ve düşerken dahi çok küçük adımlarla inen sanki hisse senedi gibi olan bu altcoin gerçek bir borsa coini olduğunu ıspatlamış durumda. Bundan dolayı yatırımcılar tarafından oldukça talep görmekte.

Polkadot teknolojisi ile üretilen altcoin sayısı 100’ü geçmekte. Sadece Polkadot değil onun altyapısını kullanarak üretilen bu kripto paralardan bir kaç tanesi çok fazla büyüyüp yatırımcılarına yüksek miktarlar kazandırdığı için çok fazla dikkat çekmekte.

Bunlardan bazıları ise Sora, ChainX, Moonbeam, Litentry, Equilibrium ve Kylin gibi altocinler oldu. 2021 altcoin rallisinde büyük bir yükseliş yapacağını düşündüğümüz bir diğer coin ise Polkadot oldu. Polkadot’u seçmemizin en büyük nedenlerinden birisi ise gerçekten borsa coini olduğunu çok belli etmesi ve yatırımcısına güven vermesinden kaynaklanıyor.

Bu listede verdiğimiz altcoinleri mutlaka takibe alın göreceksiniz ki yıl içinde en çok kazandıran altcoinlerden birileri bunlar olacaktır. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Ne düşünüyorsun?

İyi!
2
Kararsız
0
Saçma gibi
0
Emre B
Selamlar, yatırım hakkında her şeye olan ilgimden dolayı gördüğüm kritik ve güncel haberleri burada paylaşıyor olacağım.

    Hoşunuza Gidebilecek Yazılar

    1 Yorum

    1. Polkadot bencede şuan çok iyi gidiyor portföyümde var zaten bakalım ilerleyen günlerde nasıl olacak

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir